b-hub.com.ua

Складне фарбування волосся

Шатуш

Салон краси «b-hub» в Софіївській Борщагівці готовий запропонувати фарбування волосся Шатуш за привабливою ціною.

Фото послуги складного фарбування шатуш у Софіївській Борщагівці.

Ціни на Шатуш в салоні краси

Цены

Однотонное окрашивание - Длина 1-5

800 - 1500 ₴

Сложное окрашивание - Балаяж, Air touch, растяжка цвета

2100 - 3200 ₴

Растяжка цвета - Длина 1-5

1150 - 1600 ₴

Тонирование - Длина 1-5

700 - 1300 ₴

Окрашивание корней - Длина 1-5

600 - 800 ₴

Осветление

300 - 700 ₴

Окрашивание краской клиента

450 - 750 ₴

Фото робіт

Шатуш - фарбування класу люкс

Фарбування волосся в техніці Шатуш прийшло до нас з Італії. Альдо Коппола італійський перукар, змішавши класичне мелірування та Омбре, знайшов нову техніку фарбування волосся.

Цей метод спочатку був розроблений для шатенок та брюнеток з метою “підсвітити” локони зсередини. Але він набув великої популярності у власниць будь-якого кольору волосся.

Фото послуги складного фарбування шатуш у Софіївській Борщагівці.
Фото послуги складного фарбування шатуш у Софіївській Борщагівці.

Чому Шатуш?

Сама назва в перекладі з італійської означає “дорогу шерсть”, тобто найменування підкреслює рівень складності фарбування та відносить його до класу Люкс.

Слово “Люкс” може злякати охочих спробувати це фарбування, оскільки здається дорогим. Насправді це більше показник статусу майстра та салону, які можуть надати таку послугу. Середня ціна фарбування Шатуш схожа на Балаяж і Омбре.

Яким буде результат?

Дана методика дозволяє не просто виділити окремі пасма або надати їм об’єму. Вона створює структуру будь-якої зачіски, чи то розпущене волосся або хвіст.

Для роботи в цій техніці потрібний спеціаліст високого рівня. Оскільки результат повністю залежить від професіоналізму майстра. Правильно розставлені акценти на волоссі дозволять вам забути про довгі укладання, щипці і фен.

Правильним підбором тону можна скоригувати невеликі недоліки обличчя, приховати запалення, надати шкірі сяйва, скоригувати овал.

Ми розуміємо, що будь-яка жінка хоче бути прекрасною, і спеціально для вас у нашому салоні доступні ціни на фарбування в техніці Шатуш. Заплативши один раз, ви надовго зможете забути про відвідування перукаря. Тому що ефект від фарбування триває до півроку.

Кому підійде?

Повторимося, що фарбування Шатуш спочатку було задумано для брюнеток та шатенок. Тому що саме темний колір дає більше можливостей вибору кольорів та відтінків майстру.

Зараз Шатуш це спосіб фарбування волосся будь-якого кольору та структури. Даний тип фарбування підійде для дівчат та жінок будь-якого віку.

При зафарбовуванні сивини варто враховувати, що при наявності сивого волосся більше третини голови, варто скористатися іншим методом фарбування. Оскільки Шатуш не зафарбовує всієї голови, він лише створює хаотичні пасма без чітко вираженого градієнта.

Власницям коротких стрижок складно скористатися такою методикою розтяжки кольору, тому що просто не вистачить довжини для розкриття всіх ефектів цієї технології. Але можна виділити передні пасма або підкреслити рельєф стрижки.

Ціна фарбування Шатуш безпосередньо залежить від довжини волосся.

Техніка роботи

Будь-яке складне фарбування починається з підбору кольорів та відтінків. Майстер слухає побажання для кінцевого результату, визначає колір клієнта.

Дівчатам з темним волоссям вибір кольорів – безмежний.

Світловолосим дівчатам радять використовувати два відтінки близьких до кінцевого кольору. Або зробити кольорове фарбування, розставивши яскраві акценти.

При фарбуванні рудоволосих буде необхідність задіяти більший об’єм голови, тоді результат виглядатиме гарно.

Саме фарбування відбувається без застосування фольги. Корені волосся при цьому не фарбуються.

Не радимо намагатися повторити цю процедуру вдома чи йти до недосвідченого майстра. Неправильно виконаний Шатуш зробить зовнішній вигляд вашого волосся неохайним.

Краще заплатити за Шатуш у салоні певну ціну та радіти своєму відображенню у дзеркалі.

Вартість послуг

На сайті салону «b-hub» розміщено докладний прайс на послуги фарбування Шатуш у розділі Ціни.

Для запису на стрижку та фарбування Шатуш телефонуйте за номерами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.