b-hub.com.ua

Складне фарбування волосся

Балаяж

Салон краси «b-hub» в Софіївській Борщагівці пропонує вам фарбування волосся у техніці балаяж за доступною ціною.

Фото послуги складного фарбування волосся в Софіївській Борщагівці

Ціни на балаяж у салоні краси

Цены

Однотонное окрашивание - Длина 1-5

800 - 1500 ₴

Сложное окрашивание - Балаяж, Air touch, растяжка цвета

2100 - 3200 ₴

Растяжка цвета - Длина 1-5

1150 - 1600 ₴

Тонирование - Длина 1-5

700 - 1300 ₴

Окрашивание корней - Длина 1-5

600 - 800 ₴

Осветление

300 - 700 ₴

Окрашивание краской клиента

450 - 750 ₴

Фото робіт

Фарбування Балаяж - поцілунок сонця на волоссі

Салони краси створюють яскраві та особливі образи всім охочим. Але велику конкуренцію їм щорічно складають максимально натуральні кольори волосся.

Щоб підкреслити природні відтінки і вони не виглядали б нудно, фахівці створюють велику кількість технік для надання волоссю об’єму та структури шляхом гри відтінків.

Фото послуги складного фарбування шатуш у Софіївській Борщагівці.
Фото послуги однотонного фарбування волосся в Софіївській Борщагівці

Добре забуте старе

Фарбування за методом Балаяж не новий сучасний спосіб надання волоссю м’яких переливів кольору. Ця техніка прийшла до нас із Франції, 70-х років 20 століття.

Результатом є вишукані локони, які начебто вигоріли на сонці. Іноді використовують плавні переходи кольору, інколи ж більш різкі.

Види Балаяжу

Розрізняють кілька видів даного фарбування:

При цьому ціна на фарбування волосся Балаяж буде залежати від кількості використаних матеріалів і довжини волосся.

Плюси такого фарбування

Довгострокове.

За рахунок того, що не відбувається фарбування кореня, результат зберігається до шести місяців. При цьому зачіска виглядатиме охайною та доглянутою.

Надає об’єм.

Якщо у вас тонке та рідке волосся, фарбування в такій техніці надасть йому візуального об’єму і густоти.

Універсальне.

Доступне.

Зараз багато салонів краси готові запропонувати фарбування в даній техніці своїм клієнтам. При цьому середня ціна за процедуру Балаяжу не відрізняється від інших видів складного фарбування.

Початковий колір

Вважається, що ефект “вигорілого волосся” красивіше виглядає у дівчат зі світлими кольорами волосся. Але це не так.

Для русявих підбирають медові та пшеничні відтінки, близькі за тоном з вихідним кольором. Якщо ж дівчина має холодний блонд, Балаяж можна виконати перлинними та попелястими тонами. Дуже важливо правильно визначити кольоротип та підкреслити його. Тоді образ виглядатиме гармонійно.

Для власниць каштанового волосся Балаяж можливий з використанням горіхових, шоколадних або карамельних тонів. Для рудих – найчастіше використовують мідні відтінки.

Якщо клієнту захочеться, завжди можна внести в образ родзинку, використати яскраві барвники під колір очей або контрастні вихідного кольору пасма.

Багато хто думає, що фарбування русявого волосся в техніці Балаяж має більш високу ціну, ніж фарбування брюнеток. Це не вірно. Ціна фарбування Балаяж не залежить від початкового кольору.

Особливості роботи

Найбільшою відмінністю в роботі майстра за даною методикою фарбування волосся є те, що тут не використовується фольга. Тобто повністю прибирають термовплив на забарвлені локони. Це робить переходи відтінків між собою більш плавними та нечіткими.

Іноді Балаяж плутають із Омбре. Давайте розберемося у чому різниця.

Омбре має чіткіші, яскраві межі кольору. При цьому фарбування відбувається вертикально, тобто темне коріння та світлі кінчики. Іноді Омбре роблять тільки зсередини всієї довжини волосся і тому воно неможливе для коротких стрижок.

Балаяж створює малюнок на пасмах горизонтально. Тобто фарбується більше довжина волосся зліва направо. За ціною Омбре та Балаяж майже не відрізняються.

Фарбування в салоні

Балаяж – це салонна процедура, яку не варто пробувати виконувати вдома. Результат вас може засмутити. Незважаючи на легкість виконання, ви не знаєте всі принципи розтяжки кольору і створення красивих переливів відтінку.

У Салоні краси “b-hub” фарбування Балаяж ви можете зробити за приємною ціною. Наші фахівці мають усі необхідні знання та навички для досягнення найкращого результату.

Для запису на стрижку та фарбування волосся Балаяж телефонуйте за номерами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.