b-hub.com.ua

Фарбування волосся

Фарбування коренів

Салон краси «b-hub» у Софіївській Борщагівці допоможе вам підтримувати ідеальний колір, фарбуючи тільки корені волосся, за доступною ціною.

Фото послуги фарбування коренів у Софіївській Борщагівці

Ціни на фарбування коренів у салоні краси

Цены

Однотонное окрашивание - Длина 1-5

800 - 1500 ₴

Сложное окрашивание - Балаяж, Air touch, растяжка цвета

2100 - 3200 ₴

Растяжка цвета - Длина 1-5

1150 - 1600 ₴

Тонирование - Длина 1-5

700 - 1300 ₴

Окрашивание корней - Длина 1-5

600 - 800 ₴

Осветление

300 - 700 ₴

Окрашивание краской клиента

450 - 750 ₴

Фарбування коренів - проста корекція вашого фарбування

Ні для кого не секрет, що для підтримки свого зовнішнього вигляду акуратним і красивим – важливий постійний догляд. Догляд за шкірою, одягом, нігтями та звичайно волоссям.

Якщо у вас натуральний колір волосся, то доглядати потрібно за здоров’ям локонів. Пофарбованому волоссю , потрібна додаткова увага до кольору.

Фото послуги фарбування коренів у Софіївській Борщагівці
Фото послуги фарбування коренів у Софіївській Борщагівці

Чому це важливо?

Часте нанесення барвника на всю довжину неминуче погіршує стан волосся. Тому дуже важливо мінімізувати такий вплив. Процедура фарбування коренів робить корекцію кольору максимально дбайливою.

І тут також є свої тонкощі роботи.

Фарбування у темні кольори

Найголовніше не допустити інтенсивності пігменту, різкого переходу між коренями та кінчиками.

Також великою помилкою буде нанести засіб на все волосся. Натуральні корені візьмуть пігмент набагато швидше і яскравіше, ніж вже пофарбовані кінчики. Таким чином поступово, на кінцях волосся колір ставатиме все темнішим і темнішим. І вам доведеться стати брюнеткою.

Якщо такого бажання немає, важливо знайти досвідченого майстра, який знає, як правильно надати кореням потрібний темний відтінок.

Важливо правильно підібрати тон. Потім розчин наносять на корені і чекають на відведений час. Далі за допомогою емульгації розтягують фарбу на всі локони, тримають від 3 до 5 хвилин і змивають.

Такий спосіб допомагає уникнути різких контрастів кольору, не псує волосся та оновлює загальний тон.

Фарбування у світлі кольори

Подібне до фарбування в темні. Фарбу наносять не більше ніж на 3-5 см від шкіри голови. Потім проводять емульгацію. Вона допомагає прибрати непотрібну жовтизну, надає свіжості кольору.

При емульгації важливо не перетримати час, інакше вийде тонування волосся .

Для максимально натурального ефекту досвідчений майстер ніколи не пофарбує корені в одному тоні з кінчиками. Тому що, навіть натуральне незабарвлене волосся відрізняється відтінками за своєю довжиною. До кінців колір стає світлішим на пару відтінків. Саме такого ефекту потрібно досягнути.

Ціна фарбування коренів не залежить від вихідного кольору волосся.

Як вгадати із відтінком?

Майстри нашого салону чудові колористи. Вони зможуть підібрати потрібний відтінок для корекції кольору.

Безперечно, процедуру фарбування коренів краще проводити у того ж майстра, у якого відбувалося перше фарбування. Але випадки бувають різні, і ми завжди готові допомогти своїм клієнтам.

Підсумкова вартість фарбування коренів залежить від складності роботи. Наприклад, скоригувати однотонне фарбування набагато простіше, ніж мелірування або кольорове.

Хочу вдома

Не завжди зрозуміло, навіщо важливо відвідувати салон і платити гроші, якщо те саме можна зробити вдома. Так, ви можете підфарбовувати коріння самостійно вдома. Для цього не знадобиться складного обладнання чи особливих навичок фарбування.

Але пам’ятайте, що результат може відрізнятися від бажаного. Оскільки спеціалісти вміють працювати із кольором. У разі будь-якого небажаного відтінку, вони зможуть його нейтралізувати. Вдома це зробити не вийде.

Ціна фарбування коренів волосся нижча, ніж будь-якого іншого виду фарбування. Відвідувати салон краси при красивому і правильному кольорі часто не доведеться.

У нашому салоні

Салон краси «b-hub» в Софіївській Борщагівці пропонує послуги різного фарбування волосся . Наші фахівці мають високу кваліфікацію та великий досвід роботи.

На сайті можна ознайомитись з детальними цінами на процедури та описом кожної техніки.

Для запису на стрижку та фарбування коренів дзвоніть за телефонами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.