b-hub.com.ua

Оформлення вій

Ламінування вій

Для любителів натуральності – ідеально підійде ламінування вій. В результаті ти отримаєш підкручені, насичені, об’ємні вії, а ефект тримається від 5-8 тижнів. Абсолютно не травмує натуральні вії а, навпаки, ця процедура поживна та корисна.

Фото послуги ламінування вій в Софіївській Борщагівці
ГоловнаПослугиОформлення війЛамінування вій

Ціни на ламінування вій в салоні краси

Цены

Окрашивание ресниц

150 ₴

Ламинирование ресниц

600 ₴

Lash BTX

650 ₴

Ламінування вій в салоні краси в Софіївській Борщагівці

На сьогоднішній день, процедура ламінування вій – одна з найпопулярніших методів надання віям чудового зовнішнього вигляду. З її допомогою, всім дівчатам вдається досягти неможливого раніше природнього результату.

Вона має цілу низку переваг, про які йтиметься у цій статті. Окремо варто відзначити приємні ціни на ламінування вій, які в нашому салоні краси здатні вас здивувати.

Ламінування вій являє собою цілий комплекс компонентів для відновлення та збільшення їх об’єму , шляхом проведення високоякісного догляду.

Фото послуги ламінування вій в Софіївській Борщагівці

Під час ламінування, ваші вії фарбують у заздалегідь підібраний колір, а також роблять їх завивку.

Фото послуги ламінування вій в Софіївській Борщагівці

Завдяки цьому, дівчатам вдається досягти максимально можливої довжини природних вій, без використання накладних вій.

Багато хто задається питанням про те, скільки ж насправді коштує процедура ламінування вій.

Поспішаємо зауважити, що тільки у нашому салоні краси в Софіївській Борщагівці, ми готові запропонувати вам високоякісний результат за прийнятною ціною.

Тепер, коли ви знаєте, де зробити ламінування вій в Софіївській Борщагівці, рекомендуємо зв’язатися з нашим адміністратором та уточнити вільний час для запису. Це найпростіший спосіб виглядати на всі сто відсотків!

Основні переваги ламінування вій

В першу чергу, високоякісне ламінування, яке ви зможете отримати тільки у наших майстрів, дозволяє значною мірою скоротити загальний час, який ви проводите за ранковим макіяжем. Якщо раніше необхідно було дуже багато часу проводити за косметичними процедурами, то завдяки ламінуванню про них можна практично повністю забути.

У списку наших послуг ви знайдете також унікальне кератинове ламінування вій, яке дуже поширене у багатьох країнах світу.

Під час проведення даної процедури вії насичуються корисними речовинами та мікроелементами, що дозволяє їх зміцнити та збільшити. Це найбезпечніший спосіб збільшення природних вій для дівчат, які дбають про свій зовнішній вигляд.

Одна з головних, але не останніх переваг ламінування є те, що з його допомогою можна значною мірою збільшити власні вії!

Тепер немає необхідності використовувати накладні вії або додатково нарощувати їх. Крім того, ламіновані вії можна фарбувати. Це зручно і практично в сучасних умовах.

У нашому салоні ви зможете пройти такі процедури як:

Кожен із цих видів здатний удосконалити ваш зовнішній вигляд природним методом – живленням ваших вій корисними мікроелементами.

Окремо варто відзначити, що ламінування тримається дуже довго – часто понад місяць, тоді як нарощені вії необхідно коригувати.

Ламіновані вії не закручуються під час сну, абсолютно не заважають дівчині і привертають погляди оточуючих людей. Навіть якщо у ваших вій не було гарного вигину, після проведення даної процедури він обов’язково з’явиться.

Крім того, ламінування дозволяє надати вій природний блиск і красу.

Якщо ви зіткнулися з проблемою, коли ріст вій припиняється або сповільнюється, то вам просто необхідно пройти процедуру ламінування, яка стимулює ріст волосся. Однак, вони не просто починають рости, а стають густішими та міцнішими.

Після процедуру ламінування, ви можете отримати результат, як після нарощування вій. Якщо ви вже маєте гарні вії, то це ще більше збільшить ефект привабливості. І це при використанні природних методів збільшення вій.

Чому варто вибрати саме наш салон?

По-перше, тільки у нас ви зможете знайти адекватні ціни на різноманітні косметологічні процедури. Проте для вашої економії ми не жертвуємо якістю чи безпекою, адже ці два поняття нам надзвичайно важливі.

По-друге, для забезпечення найкращого ефекту, ми вдаємося до використання найкращих у світі косметичних засобів для догляду за віями. Це гарантує вам чудовий результат та високий рівень безпеки для вашого здоров’я.

В колективі нашого салону працюють справжні професіонали, які мають величезний стаж роботи у сфері краси та здоров’я. Незалежно від того, якого майстра ви оберете, вам буде забезпечено найкраще обслуговування.

Крім того, у нашому салоні дуже комфортно та затишно! Ви можете почуватися як удома навіть під час проведення процедури. Наші спеціалісти виконають всю роботу швидко та якісно, тому вам не потрібно витрачати велику кількість часу на ламінування.

Окремо варто відзначити високий рівень дотримання санітарно-гігієнічних норм та правил. Без цього не може йти і мови про будь-які косметичні процедури. Ваше здоров’я – основний пріоритет для нас та нашої команди.

Провести процедуру ламінування не можна на нарощених віях, адже вона виконується лише на природніх. До складу використовуваних матеріалів та речовин входять лише органічні сполуки. Жодних токсичних речовин, жодної шкоди для здоров’я, повна гіпоалергенність.

Наш салон краси розташований поруч з:

ЖК Петрівський квартал, ЖК Барселона, ЖК Софіївський квартал , ЖК Софія, ЖК Львівський маєток, ЖК Софіївська сфера, ЖК Уютний квартал, ЖК Софія клубний, ЖК Волошковий, ЖК Щасливий, ЖК Sofia Residents, ЖК Празький квартал, ЖК Аметист.

Для запису на ламінування вій дзвони за номером телефону:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.