b-hub.com.ua

оформлення брів

Ламінування брів

Безперечно, ідеальний варіант для власниці густих, неслухняних брів, які вимагають щоденного укладання. Після процедури брови мають не лише рівний контур, а й фіксуються у правильному напрямку мінімум на півтора місяці.

Фото послуги ламінування брів в Софіївській Борщагівці
ГоловнаПослугиОформлення брівЛамінування брів

Ціни на ламінування брів в салоні краси

Цены

Ламинирование бровей

350 ₴

Ламинирование + коррекция + окрашивание

600 ₴

Фото робіт

Довготривала укладка брів в салоні краси у найкращих майстрів

Бажаєте зробити довготривалу укладку брів в Софіївській Борщагівці? Рекомендуємо відвідати саме наш салон краси, який здатний запропонувати вам не просто чудову якість роботи, а й приємні ціни на весь перелік косметологічних послуг. Відгуки про довготривалу укладку брів у нашому салоні краси – лише позитивні, в чому ви можете переконатися самостійно, відвідавши спеціальний розділ на нашому сайті.

Для нас головним пріоритетом своєї діяльності – є забезпечення кожного клієнта найкращою роботою. Клієнтоорієнтованість – це те, чим ми живемо. Кожен із наших співробітників має суто індивідуальний підхід до клієнта, що дозволяє досягти найвищого рівня обслуговування. Окремо варто відзначити ціни на весь спектр послуг, адже вони одні з найнижчих в Україні.

Фото послуги ламінування брів в Софіївській Борщагівці

Незважаючи на нашу приємну цінову політику, ми не економимо на якості та професіоналізмі працівників. У своїй роботі ми використовуємо високоякісні косметичні продукти від найвідоміших виробників. Завдяки цьому, ви можете абсолютно забути про будь-які алергічні реакції, роздратування або неприємні відчуття.

Фото послуги ламінування брів в Софіївській Борщагівці

Варто також відзначити, що кожен з наших майстрів – справжній професіонал своєї справи, який має не просто велику кількість досвіду та навичок, але й має справжній творчий потенціал. Завдяки цьому, наші співробітники здатні втілити в реальність будь-яку ідею!

Що таке довготривала укладка брів?

Дана процедура представляє собою ламінування волосків, із забезпеченням їх фіксації в необхідному положенні та напрямку. Крім надійного закріплення ідеальної форми брів, процедура також насичує цибулини і самі волоски корисними мікроелементами, які сприяють збільшенню густоти брів, росту волосся.

Дані корисні речовини, дозволяють зробити брови більш привабливими, а колір – насиченим.

Ця процедура також має іншу назву – біофіксація брів. Якщо ви хочете вже сьогодні випробувати на собі ефект процедури довготривалої фіксації – зв’яжіться з нашим адміністратором і запишіться на найбільш зручний для вас час.

Ламінування брів дозволяє відразу на кілька місяців закріпити потрібну форму і зовнішній вигляд брів, який не втратиться навіть після важких фізичних навантажень.

Ця процедура значною мірою заощаджує ваші гроші та дорогоцінний час. Фіксація брів може триматися до трьох місяців, постійно радуючи власницю таких прекрасних брів, їх витонченим зовнішнім виглядом.

Скориставшись нашою пропозицією, ви можете на довгий час забути про фарбування брів, їх догляд та корекцію. Завдяки процедурі фіксації, вам не потрібно щоранку витрачати власний особистий час на макіяж, адже вже прокинувшись, ви будете з ідеальними бровами.

Ціна довготривалого укладання брів залежить від того, з яким салоном краси або майстром ви звикли працювати. Так як дана процедура на сьогоднішній день вважається однією з найпопулярніших , велика кількість салонів краси, встановлює захмарні ціни на подібну послугу.

Пов’язано це з величезним попитом серед дівчат. Однак, у нашому салоні краси, ви можете самостійно переконатися в тому, що фіксація брів коштує не так вже й дорого! При цьому, ми в жодному разі не заощаджуємо на вашій безпеці. Навпаки, у своїй роботі наші майстри звикли до використання лише найкращих косметичних засобів.

Переваги нашого салону краси

До спектру послуг нашого салону краси, що розташований в Софіївській Борщагівці, входить також:

Цей перелік послуг далеко не вичерпний. Якщо ви бажаєте отримати більш точну інформацію, рекомендуємо звернутися до нашого адміністратора.

Ми є єдиним салоном краси, який ставить на перше місце рівень обслуговування своїх клієнтів. Тому ми забезпечуємо ідеальну чистоту та гігієну на кожному робочому місці. Ви можете бути абсолютно спокійними за своє здоров’я, коли вирушаєте в наш салон краси.

Наш салон краси розташований поруч з:

ЖК Петрівський квартал, ЖК Барселона, ЖК Софіївський квартал , ЖК Софія, ЖК Львівський маєток, ЖК Софіївська сфера, ЖК Уютний квартал, ЖК Софія клубний, ЖК Волошковий, ЖК Щасливий, ЖК Sofia Residents, ЖК Празький квартал, ЖК Аметист.

Для запису на ламінування брів телефонуйте за номером телефону

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.