b-hub.com.ua

оформлення брів

Корекція брів

Для корекції форми брів, ми використовуємо пінцет та віск. Жодна небажана волосинка не залишиться без нашої уваги! Ми не любимо робити боляче, тому використовуємо охолоджуючий гель при корекції.

На фото процедура корекції брів в Софіївській Борщагівці
ГоловнаПослугиОформлення брівКорекція брів

Ціни на корекцію брів в салоні краси

Цены

Коррекция пинцетом

100 ₴

Коррекция воском

150 ₴

Корекція брів в салоні краси в Софіївській Борщагівці

Корекція брів – це дуже важлива процедура, яка дозволяє створити жінці єдиний, привабливий та чарівний образ. На сьогоднішній день, працює велика кількість салонів краси та приватних майстрів, які готові взятися за цю процедуру. Проте, не кожен з них має належний досвід та навички, для забезпечення клієнту найбільш якісного та красивого результату.

Якщо ви задумалися про те, де зробити корекцію брів в Софіївській Борщагівці, ми однозначно рекомендуємо вам відвідати наш салон краси. Тільки завдяки нашим професійним майстрам, ви зможете досягти найкращого результату, і будете самостійно контролювати та керувати всіма етапами процедури.

Це необхідно для того, щоб ви були абсолютно задоволені результатом. А наші творчі майстри порекомендують вам найкращі варіанти, і забезпечать якісну, швидку і доступну за своєю ціною роботу.

На фото процедура корекції брів в Софіївській Борщагівці
На фото процедура корекції брів в Софіївській Борщагівці

Що представляє собою процедура корекції брів?

У нашому салоні краси, ми за найнижчою ціною проводимо корекцію брів. До спектру наших послуг входить:

Все це доступно вам за дуже приємними цінами. Однак, натомість ви отримуєте найвищий рівень професіоналізму і неповторний результат. Завдяки індивідуальному підходу до обслуговування, ви почуватиметеся як вдома, і весь час необхідний для проведення процедури, пройде дуже непомітно.

Процедура корекції полягає в тому, що майстер проводить аналіз форми вашого обличчя, підбирає найбільш підходящу форму брів, після чого починає коригувати їх зовнішній вигляд. Зайві волоски видаляються , формується новий образ брів.

Варто зазначити, що для отримання найкращого результату, майстер повинен мати необхідні навички щодо визначення форми обличчя і подальшого підбору форми брів.

Наші фахівці мають багаторічний досвід роботи у сфері косметологічних послуг. Завдяки цьому, ми сміливо можемо стверджувати, що завітавши до нашого салону краси, ви отримаєте найкращий результат, якого навіть очікувати не могли.

Для проведення процедури може використовуватися пінцет, віск або навіть спеціальна нитка. Наш салон з корекції брів, дозволить вам змінитись за лічені години.

Проходити цю процедуру можна як перед особливими святами, так і для повсякденного життя. У будь-якому з цих випадків, ви зможете заощадити багато часу на макіяжі, адже чудові брови будуть вже повністю готові.

Серед наших співробітників, як зазначалося раніше, працюють лише професіонали. Тому ви не відчуєте будь-якого дискомфорту під час проведення даної процедури. Який би інструмент не вибрав би майстер, ви можете в будь-якому випадку забути про роздратування після корекції.

У нашому салоні використовуються тільки найкращі засоби та інструменти, що дозволяє досягати найкращих результатів у сфері краси. Скільки коштує корекція брів? Якщо ви зустрічали захмарні ціни, то не варто на них навіть звертати увагу.

У нашому салоні ви отримаєте високоякісне обслуговування з найкращим результатом за найприємнішою в Україні ціною.

Для чого потрібна корекція?

По-перше, дана процедура дозволить вам змінитись. Досвідчений майстер здатний підібрати ідеальну форму брів, яка чудово поєднуватиметься з формою обличчя. А це ціла наука, де не кожна людина може розібратися.

По-друге, моделювання або татуаж, дозволять на довгий час забути про фарбування брів. Завдяки цьому, вони можуть повністю відновитися.

Крім того, корекція дозволить вам стати володаркою ідеальної форми брів, і ви зможете не витрачати дорогоцінний час на ранковий макіяж.

Така якісна робота над бровами, яку проведуть наші майстри, дозволить покращити зовнішній вигляд. Брови стануть більш виразними, привабливими та набудуть насиченого кольору. Якщо ви бажаєте отримати найкращий результат від справжніх професіоналів своєї справи – записуйтесь до наших майстрів!

Наш салон краси розташований поруч з:

ЖК Петрівський квартал, ЖК Барселона, ЖК Софіївський квартал , ЖК Софія, ЖК Львівський маєток, ЖК Софіївська сфера, ЖК Уютний квартал, ЖК Софія клубний, ЖК Волошковий, ЖК Щасливий, ЖК Sofia Residents, ЖК Празький квартал, ЖК Аметист.

Для запису на корекцію брів телефонуйте за номером телефону:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.