b-hub.com.ua

Нігтьовий сервіс

Покриття гель-лак

Покриття тримається ідеально від 2-х до 3-х тижнів. Матеріал наноситься максимально близько до кутикули, завдяки чому манікюр буде носитись ще довше!

Фото професійного покриття гель-лаком у Софіївській Борщагівці.
ГоловнаПослугиНігтьовий сервісПокриття гель-лак

Прайс на покриття гель-лак у салоні краси.

Цены

Классический, комбинированный, аппаратный

250 ₴

Маникюр + однотонное покрытие

480 ₴

Покрытие без маникюра

300 ₴

Снятие + маникюр + однотонное покрытие

530 ₴

Мужской маникюр

300 ₴

Детский маникюр

150 ₴

Донаращивание ногтя

30 ₴

Ремонт ногтя

50 ₴

Укрепление 1 ногтя

10 ₴

Снятие гель-лака

50 ₴

Укрепление гелем

80 ₴

Снятие гель-лака полностью

80 ₴

Укрепление акриловой пудрой

+50 ₴

Слайдер, стэмпинг, битое стекло

+15 ₴

Френч, обратный френч

+100 ₴

Ручная роспись

+20 ₴

Блёстки, ленточки, фольга, градиент

+10 ₴

Гель-лак – стійке покриття на довгий час.

Найперший стійкий лак був винайдений в Америці та отримав назву Shellac. Це справило цілий бум, нігтьовий сервіс став працювати за зовсім іншими принципами. Якщо простий лак стирається вже за кілька днів, то нове покриття стало триматися до 2-3 тижнів. Чи це не мрія кожної жінки, яка любить акуратні та красиві нігті?

Фото трендового манікюру з покриттям гель-лак у Софіївській Борщагівці.
На фото покриття гель-лак у Софіївській Борщагівці

Що являє собою гель-лак?

Пізніше, інші виробники почали випускати лаки, аналогічні шелаку – це і є гель-лаки.

Проте, за дуже короткий проміжок часу, гель-лаку вдалося завоювати серця мільйонів дівчат по всьому світу. Насамперед, поширення цього виду покриття припало на Європу, особливо на західну її частину. Через деякий час, вже на території Східної Європи, це покриття почало входити в тренди.

У нашому салоні є обидва види цих покриттів. Якщо ви не можете визначитися, який вам більше підходить, то наші майстри із задоволенням вас проконсультують і зорієнтують у ціні манікюру шелак та гель-лак.

Фото робіт

У чому різниця між покриттям шелак та гель-лак?

→ Перед нанесенням гель-лаку, спилюється перший шар нігтя, а потім наноситься основа (база), після – кольоровий лак та фіксатор (топ). У випадку з покриттям шелак, наноситься тільки фіксатор.

→ Лінійка кольорів у гель-лаків значно ширша, ніж у шелаку. У першого – понад 100 відтінків, другий обмежується 30-50 кольорами.

→ Висихає гель-лак за часом від 1 до 3 хвилин, залежно від того, виконується процедура під ультрафіолетовою лампою або в ЛЕД-обладнанні, покриття шелак за 30 секунд.

→ Зняття манікюру з покриттям шелак, можна виконати і в домашніх умовах, купивши спеціальний засіб у магазині, а ось гель-лак коректується або знімається повністю лише в салоні.

Незважаючи на це, ми все ж таки радимо звертатися для процедури зняття покриття шеллак, до фахівця, оскільки самостійне зняття лаку може призвести до пошкодження нігтя, якщо ви це робите, наприклад, вперше. У нашому салоні b-hub, який знаходиться в Софіївській Борщагівці, майстри щодня працюють із цими покриттями, і знають правильний алгоритм видалення того й іншого.

Чи можливий гарний педикюр на місяць?

Шелак та гель-лак підходить не тільки для манікюру, але й для педикюру. На ногах ці стійкі покриття будуть тішити вас від чотирьох до шести тижнів. Можна абсолютно спокійно вирушати у подорож, плавати в морі та не переживати, що покриття пошкодиться. Також цей педикюр дуже стійкий до різних видів ушкоджень.

Манікюр та педикюр з покриттям гель-лак, за вигідною ціною, ви можете зробити у нашому салоні у досвідчених майстрів. Ми працюємо тільки на професійному обладнанні та з високоякісними матеріалами.

Градієнт та френч з покриттям гель-лак.

Градієнт – це один з різновидів французького манікюру, вид нанесення покриття з плавним переходом кольору у вертикальному напрямку, від одного відтінку до іншого.

Ви можете підібрати собі будь-який відтінок з нашої палітри з великою різноманітністю кольорів, замовити цікавий дизайн. Останнім часом, велику популярність набув манікюр з покриттям гель-лак у стилі градієнт, ціну можете також подивитися на нашому сайті.

Гель-лак та нарощування нігтів.

За допомогою гель-лаку, можна зробити і нарощування нігтів, якщо ваша довжина не влаштовує вас. Такий спосіб відрізняється від акрилового – гелю , не потрібно змішувати, але необхідно висушити під ультрафіолетовою лампою. Для домашніх умов процедура трудомістка і незручна, краще виконувати її в салоні.

Нарощування нігтів шелаком не роблять, але за допомогою нього можна легко відростити свої натуральні нігті, так як міцне покриття захищає пластину від механічних впливів. У нашому салоні можна виконати нарощування нігтів будь-якої довжини, корекцію або донарощування одного нігтя. Перед нарощуванням обов’язково робиться гігієнічний манікюр. Також, за бажанням, вам можуть зробити апаратний манікюр.

Для запису на манікюр телефонуйте за номерами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.