b-hub.com.ua

нігтьовий сервіс

Нарощування нігтів

Наше головне завдання – створювати максимально натуральні нігті штучним матеріалом. Моделюємо міцні, але одночасно тонкі нігті, з правильною архітектурою, що гарантує ідеальне носіння від 4-х до 6-ти тижнів.

Фото нарощених нігтів у Софіївській Борщагівці.
ГоловнаПослугиНігтьовий сервісНарощування нігтів

Ціни на нарощування нігтів в салоні краси

Цены

Маникюр + наращивание + однотонное покрытие

750 ₴

Маникюр + коррекция + однотонное покрытие

630 ₴

Длина больше 3

+80 ₴

Снятие геля

100 ₴

Донаращивание одного ногтя

30 ₴

Фото робіт

Нарощування нігтів в професійному салоні краси, у найкращих майстрів

Наш салон краси, пропонує всім охочим, записатися на процедуру нарощування нігтів гелем. Наші майстри готові забезпечити вам найкращий результат, який буде триматися феноменально довго!

Це стало можливим завдяки тому, що у своїй роботі, ми використовуємо унікальні інноваційні косметичні засоби іноземного виробництва від відомих брендів.

Наш салон знаходиться в Софіївській Борщагівці, і має дуже зручне розташування.

Фото нарощених нігтів у Софіївській Борщагівці.
Фото нарощених нігтів у Софіївській Борщагівці.

Відвідавши салон ви переконаєтеся в тому, що тут працюють лише професіонали.

Перш ніж розпочати процедуру нарощування нігтів, будуть проведені всі необхідні підготовчі етапи роботи.

Окремо варто відзначити високий рівень гігієни, що практикується в салоні. Адже ваша безпека – це наша головна мета.

Все це стане доступним для вас за найнижчою ціною в Україні. Записуйтесь до наших майстрів і отримуйте естетичне задоволення від власного перетворення.

У спектр наших послуг, входить також нарощування нігтів акрилом, що дозволяє не лише надати нігтьовій пластині привабливого зовнішнього вигляду, але й захистити її від шкідливого зовнішнього впливу.

Вся робота виконується обережно, і ви самостійно можете керувати процесом, адже наш салон відрізняється своєю клієнтоорієнтованістю та високим рівнем обслуговування відвідувачів.

У багатьох випадках, нарощування нігтів, що у Києві, що в Софіївській Борщагівці, за своєю суттю не відрізняється. Однак, тільки у нас ви отримаєте дійсно бажаний результат, і не пошкодуєте про вибір.

Серед наших співробітників лише професіонали, які мають багаторічний досвід у сфері моди та краси. Окремо варто відзначити ціну на нарощування нігтів у нашому салоні, яка є нижчою за середню по країні.

Завдяки цьому, ми перевершили наших конкурентів, і нам вдалося вивести свою роботу на якісно новий рівень.

Що являє собою нарощування нігтів?

Нарощування нігтів у салоні краси – це складна процедура штучного збільшення загальної довжини нігтя, завдяки якій, можна повністю позбавитися існуючих дефектів нігтьової пластини. З її допомогою можна повністю забути про розшаровування, ламкість і слабкість нігтя. І все це, за неймовірно низькою ціною у нашому салоні!

Існує кілька технологій, які використовуються для нарощування нігтів:

Кожна з цих методик успішно застосовується на практиці в нашому салоні, який ви легко зможете відвідати, попередньо записавшись до майстра.

Скільки коштує наростити нігті? Якщо раніше це питання було риторичним, і всім було зрозуміло, що це дуже дорога процедура, то завдяки нашому салону краси, у вас з’явилася можливість зробити гарні, довгі нігті, за дуже низькою ціною.

Перш ніж приступити до роботи, вам необхідно буде повністю вимити руки, щоб бруд і можливий пил не завадили роботі майстра.

Під час самої процедури, клієнту не можна торкатися нігтів, адже піт, що утворюється на пальцях, може завадити проведенню процесу нарощування.

Перед нанесенням обраного вами матеріалу для нарощування, майстер проводить укорочення та обпилювання нігтьової пластини, надаючи їй витончену та правильну форму. Крім того, ніготь додатково обробляється для того, щоб зробити його поверхню більш шорсткою.

Це потрібно насамперед для того, щоб матеріал щільно схопився та надійно закріпився на нігті. Після цього, ви самостійно вибираєте довжину та форму нігтя. Щодо форми, то вона може бути як овальною або круглою, так і загостреною, квадратною тощо.

Основні переваги проведення процедури нарощування нігтів

Зробити нарощування нігтів – це означає добитися не лише їхнього привабливого зовнішнього вигляду, але й отримати справжній захист для пошкодженої пластини.

Штучні нігті дуже міцні, рівні, і є чудовим базисом для різного нейл-арту. З ними набагато простіше працювати, тому що в разі чого їх можна легко замінити. Ви можете попросити свого майстра зробити такий дизайн, який вам найбільше подобається.

Нарощування дозволяє забезпечити пошкоджений ніготь надійним захистом від шкідливого зовнішнього вплив на кілька тижнів. За цей час, нігтьова пластина здатна повністю відновитись. Тому, ми рекомендуємо кожному нашому клієнту скористатися цією послугою.

Де можна швидко, дешево та красиво зробити нарощування нігтів у справжніх професіоналів в Софіївській Борщагівці?

Тільки в нашому салоні краси, який зарекомендував себе як один із найкращих в Україні. Наші досвідчені майстри, зроблять вам оригінальний манікюр, чудове нарощування та багато інших послуг, за найприємнішою ціною на високоякісному обладнанні.

Варто відзначити, що нарощені нігті не викликають дискомфорту у дівчат та жінок. Однак, слід пам’ятати, що довго носити нарощені нігті не можна, адже іноді їх потрібно коригувати та оновлювати.

У нашому салоні вам проведуть таку процедуру за дуже короткий час. На нашому офіційному сайті, ви легко знайдете всі необхідні контакти для того, щоб вже зараз зв’язатися з нашими адміністраторами і записатися на найбільш зручний для вас час.

Наш салон краси розташований поруч з:

ЖК Петрівський квартал, ЖК Барселона, ЖК Софіївський квартал , ЖК Софія, ЖК Львівський маєток, ЖК Софіївська сфера, ЖК Уютний квартал, ЖК Софія клубний, ЖК Волошковий, ЖК Щасливий, ЖК Sofia Residents, ЖК Празький квартал, ЖК Аметист.

Для запису на нарощування нігтів телефонуйте:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.