b-hub.com.ua

нігтьовий сервіс

Манікюр

Володіємо всіма техніками манікюру: класичний, апаратний та комбінований. Підберемо саме ту, яка підійде тобі! Можеш не хвилюватись за безпеку – інструменти проходять усі етапи дезінфекції та стерилізації, а витратні матеріали використовуються лише одноразово.

Фото гарного манікюру з дизайном у Софіївській Борщагівці

Ціни на манікюр у салоні краси

Ціни

Классический, комбинированный, аппаратный

250 ₴

Маникюр + однотонное покрытие

480 ₴

Покрытие без маникюра

300 ₴

Снятие + маникюр + однотонное покрытие

530 ₴

Мужской маникюр

300 ₴

Детский маникюр

150 ₴

Донаращивание ногтя

30 ₴

Ремонт ногтя

50 ₴

Укрепление 1 ногтя

10 ₴

Снятие гель-лака

50 ₴

Укрепление гелем

80 ₴

Снятие гель-лака полностью

80 ₴

Укрепление акриловой пудрой

+50 ₴

Слайдер, стэмпинг, битое стекло

+15 ₴

Френч, обратный френч

+100 ₴

Ручная роспись

+20 ₴

Блёстки, ленточки, фольга, градиент

+10 ₴

Фото робіт

Як і де зробити якісний та стильний манікюр за доступною ціною?

На сьогоднішній день, манікюр має величезне значення у житті кожної жінки та дівчини. У столиці та найближчих населених пунктах, на даний момент, існує багато різних салонів краси, в яких можуть зробити якісний манікюр.

Але не кожен із цих салонів може зробити це по доступній ціні. Тому, якщо ви не знаєте, де зробити витончений манікюр і при цьому заощадити особисті кошти, рекомендуємо скористатися послугами нашого салону краси.

Серед наших співробітників лише професіонали, які мають величезний досвід у сфері моди, краси та здоров’я. Скільки коштує зробити манікюр у нас?

Фото процес створення манікюру в Софіївській Борщагівці

Щоб дізнатися загальну вартість, рекомендуємо зв’язатися з нашими адміністраторами, або ж скористатися прайс-листом, розміщеним на офіційному сайті салону краси.

На картинці манікюр з дизайном у Софіївській Борщагівці

Ми працюємо в Софіївській Борщагівці, що дозволить вам зробити манікюр поруч із вашим будинком! Для того, щоб отримати чудову якість роботи, тепер немає сенсу їхати в центр Києва.

Скільки коштує зробити французький манікюр?

Французький манікюр – це один із найбільш популярних видів дизайну нігтів для жінок. Як відомо, мода абсолютно циклічна, тому те, що було популярно кілька десятиліть тому, сьогодні може бути повернено в сучасній інтерпретації. Саме це і сталося з так званим французьким манікюром, який було винайдено понад 30 років тому.

Тільки у нашому салоні краси ви зможете зробити французький манікюр за найнижчою ціною в Софіївській Борщагівці. Відвідавши салон, ви одразу відчуєте на собі всю перевагу високого рівня обслуговування та клієнтоорієнтованості. Адже ми, робимо все для того, щоб ви відчували себе затишно та комфортно.

При цьому вартість послуг вас приємно здивує, до роботи залучені справжні професіонали, які мають чудові навички і неповторне почуття стилю.

Переваги нашого салону краси

Бажаєте зробити стильний манікюр? Тоді вам неодмінно потрібно відвідати наш салон. Тільки у нас ви зможете самостійно керувати всім творчим процесом, та особисто переконаєтесь у кваліфікації наших співробітників.

Усі процедури виконуються відповідно до санітарно-гігієнічних норм. Завдяки цьому нам вдалося досягти однієї з провідних позицій серед основних конкурентів.

Всі роботи виконуються на сучасному, дорогому та унікальному обладнанні, яке ви не зустрінете в інших салонах. Завдяки цьому, нам вдалося в кілька разів підвищити загальну безпеку під час всіх процедур, зі створення витонченого манікюру.

Салон манікюру в Софіївській Борщагівці дозволить вам регулярно оновлювати свій манікюр без особливих фінансових витрат. Ми робимо все для того, щоб наші клієнти завжди були не просто задоволені результатом, а справді захоплені проведеною роботою!

Ми – це єдиний манікюрний салон поряд з вами, в якому забезпечується високий рівень обслуговування. Талановиті співробітники нашого салону, здатні втілити будь-які ваші фантазії у реальність.

І для цього немає жодного сенсу, проводити велику кількість часу у стінах салону. Наша перевага, крім усіх перелічених вище – це турбота про час наших клієнтів.

Ми виконуємо свою роботу якісно, оперативно та професійно.

До спектру наших послуг також входить забезпечення, так званого, апаратного манікюру, який сьогодні має величезну популярність. Якщо ви не знаєте, де зробити якісний апаратний манікюр, тоді вам, безперечно, до нас!

Наш салон відрізняється:

Відвідавши лише один раз наш салон краси, ви не захочете його покидати.

Під час робочого процесу наші співробітники використовують високоякісне сучасне обладнання іноземного виробництва, яке абсолютно нешкідливе, і має всі необхідні міжнародні сертифікати якості.

Крім того, тільки у нас ви зможете зробити справді якісний манікюр. Це стало можливим завдяки тому, що у нас завжди є в наявності велика кількість різних лаків, гель-лаків, елементів декору, блискіток, фольги та багато іншого!

Ще приємнішим сюрпризом буде те, що на ваш вибір надається широка кольорова палітра. Завдяки цьому, ви обов’язково зможете визначитися з тим, який манікюр вам потрібний саме сьогодні.

Наш салон краси є одним із найкращих на сьогодні не тільки в Софіївській Борщагівці. Велика кількість наших клієнтів – мешканці столиці та інших населених пунктів, що розчарувалися у сучасних манікюрних салонах.

До нас йдуть за якістю, творчістю, оригінальністю та безпекою.

Все це ви зможете отримати за найприємнішою ціною, яка на рівень є нижчою, ніж у наших прямих конкурентів.

Це робить наш салон краси таким привабливим. Переконайтеся в цьому самі, відвідавши наш салон краси в Софіївській Борщагівці вже сьогодні. Найкращі майстри здивують вас якістю роботи і втілять у реальністю всі ваші фантазії.

Наш салон краси розташований поруч з:

ЖК Петрівський квартал, ЖК Барселона, ЖК Софіївський квартал , ЖК Софія, ЖК Львівський маєток, ЖК Софіївська сфера, ЖК Уютний квартал, ЖК Софія клубний, ЖК Волошковий, ЖК Щасливий, ЖК Sofia Residents, ЖК Празький квартал, ЖК Аметист.

Для запису на манікюр телефонуйте за номерами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.