b-hub.com.ua

Косметологія

Пілінг

Наш салон надає професійний догляд за шкірою. В результаті процедури ваша шкіра стане свіжою, здоровою і гладкою.
Фото процедури поверхнево - серединний пілінг у Софіївській Борщагівці

Поверхнево - серединний пілінг

Поверхневий пілінг

Маска після пілінгу

Прайс на пілінг у салоні краси

Цены

Пилинг - Алезаиновый

600 ₴

Пилинг - Миндальный

600 ₴

Пилинг - Skin Recovery

700 ₴

Пилинг - Bio C

850 ₴

Пилинг - MCA 35

1000 ₴

Алмазная микродермабразия

500 ₴

Пілінг обличчя: професійний догляд за шкірою.

Пілінг обличчя – процедура видалення верхнього ороговілого шару шкіри, шляхом відлущування. Щодня цей верхній шар створює природний щит, щоб уберегти нас від холоду, вітру, сонця, патогенних мікроорганізмів.

Згодом нашарування мертвих клітин заважає шкірі вільно дихати та отримувати поживні речовини. Пори закупорюються, з’являються комедони, вугрі, шкіра втрачає колір, в’яне.

Салон в Софіївській Борщагівці пропонує широкий вибір пілінгів для обличчя за доступними цінами.

Будь-яке пошкодження шкіри є сигналом для її активної регенерації та відновлення. За таким самим принципом працюють пілінги. Разом з навмисним пошкодженням відбувається насичення глибоких шарів епідермісу різними поживними, зволожуючими речовинами.

Показання та протипоказання до процедури

Відшаровування ороговілого шару шкіри здатне вирішити безліч різних естетичних проблем. Це поширена та ефективна процедура догляду за обличчям. Нам було важливо зробити її за достьупною ціною, використовуючи якісні засоби.

Основними показаннями є:

Протипоказань не так багато, але слід зазначити:

Види пілінгу

Основні види пілінгу для обличчя хімічний (кислотний) та механічний.

Хімічні пілінги набули більш широкого поширення. Їхні основні переваги: можливість косметолога підібрати індивідуально концентрацію активної речовини для дбайливого очищення шкіри, контроль глибини проникнення молекул у потрібний шар епідермісу.

Механічні пілінги проводять за допомогою спеціального обладнання різного спрямування. У нашому салоні b-hub такий вид пілінгу представлений процедурою “Мікродермабразія”. Про неї ви можете прочитати статтю в розділі “Косметологія” та дізнатися ціну в докладному прайс-листі.

За інтенсивністю впливу на шкіру пілінги поділяють на:

Фото процедури поверхневий пілінг в Софіївській Борщагівці

Поверхневий пілінг

Відрізняється низькою травматичністю. Задіюється тільки верхній шар епідермісу, знімає з обличчя ороговілий шар шкіри. Його часто використовують у комплексі з іншими процедурами для досягнення більш вираженого ефекту.

Відновлювальний період триває недовго. Протягом тижня шкіра на обличчі починає лущитися, і вже за сім днів має гарний, здоровий вигляд.

Наш салон пропонує вам інноваційні засоби для поверхневого кислотного пілінгу обличчя за доступними цінами:

Серединний пілінг

Найчастіше використовую як омолоджуючу процедуру, або як процедуру для вирішення складніших естетичних завдань. Це може бути пігментація, запальні утворення.

Реабілітація після пілінгу проходить довше, ніж при поверхневому. Спочатку на обличчі тримається почервоніння, потім з’являється скоринка, яка сходить протягом місяця.

Серед послуг нашого салону є такі види поверхнево-серединних пілінгів:

Коли можна робити пілінг?

Протягом усього року можна робити очищення обличчя, але пілінг – процедура іншої дії. Для глибоких та серединних пілінгів основним протипоказанням буде активне сонце та спекотна пора року.

Знімаючи відмерлі клітини шкіри, ви позбавляєте своє обличчя захисту від ультрафіолету. Це може призвести до пігментації, опіків, алергічних реакцій. Піт та спека сприяє розмноженню патогенних мікроорганізмів. Тому найкращим періодом для цих процедур вважаю осінньо-зимовий період.

Інноваційні новинки світу косметології подарували безліч поверхневих пілінгів, які можна проводити будь-якої пори року. Вони не залишають шкіру беззахисною, але не вирішують важких завдань.

Всесезонний пілінг

(Середня ціна цієї процедури 600₴) підійде вам, якщо потрібно:

Реабілітація після пілінгу проходить довше, ніж при поверхневому. Спочатку на обличчі тримається почервоніння, потім з’являється скоринка, яка сходить протягом місяця.

Серед послуг нашого салону є такі види поверхнево-середніх пілінгів:

Процедура пілінгу для обличчя завжди травма. Тому особливо важливо довіряти себе до рук професійних косметологів.

Фото нанесення маски після пілінгу в Софіївській Борщагівці.

Відгуки

Важливим показником ефективної роботи салону є особиста думка задоволених клієнтів. Відгуки про пілінг для обличчя допомагають почути історії людей зі схожими проблемами та почитати про методи їх вирішення.

На сайті є розділ із відгуками про роботу салону. Там ви можете побачити нас очима клієнтів. Подивитися результати пілінгу обличчя “ДО” та “ПІСЛЯ”.

Вартість пілінгу для обличчя

Наш салон у Софіївській Борщагівці пропонує великий вибір різноманітних косметологічних послуг. Часто пілінги роблять у комплексі з іншими процедурами: чисткою обличчя, маскою та іншими. При цьому ціна варіюватиметься.

Повний прайс лист з детальними цінами ви можете переглянути в розділі “Косметологія”.

Для запису на пілінг дзвоніть за телефонами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.