b-hub.com.ua

Косметологія

Масаж обличчя

Масаж – один з найдавніших і найпоширеніших видів догляду за обличчям та тілом.

Фото класичного масажу обличчя у Софіївській Борщагівці
ГоловнаПослугиКосметологіяМасаж обличчя

Класичний масаж обличчя

Пластичний масаж обличчя

Прайс на масаж обличчя в салоні краси.

Масаж обличчя – релакс для всього тіла.

Косметичний масаж обличчя, підходить для будь-якого типу шкіри, його можна проводити у будь-якому віці. У нього відсутня сезонність. Тому він настільки популярний та затребуваний.

Процедура ефективна для омолодження шкіри обличчя. Вона відновлює еластичність, покращує метаболізм та кровообіг, налагоджує роботу сальних залоз. За рахунок цього тон шкіри обличчя вирівнюється, набуває здорового кольору та пружності.

Фото процедури класичний масаж обличчя у Софіївській Борщагівці

Салон в Софіївській Борщагівці надає послуги косметологічного масажу обличчя за доступними цінами . Це дає можливість нашим клієнтам пройти повний курс для досягнення найкращого результату.

Фото класичного масажу обличчя у Софіївській Борщагівці

Ви можете отримати природну підтяжку обличчя без уколів та побічних засобів, за рахунок професійного масажу від наших косметологів. Розслаблюючи мімічні м’язи, усуваються заломи та розгладжуються зморшки. Процедура добре скульптурує особу, опрацьовуючи проблемні зони.

Показання та протипоказання процедури

Показаннями є:

Незважаючи на те, що ця процедура атравматична, є ряд протипоказань:

Види масажу

Розрізняють: класичний, лікувальний, пластичний, міофасціальний, лімфодренажний масаж обличчя. Вони відрізняються за ціною, відрізняються глибиною впливу, спрямованістю на різні цілі та завдання.

Салон b-hub пропонує такі види масажу обличчя за прийнятні ціни.

Класичний

Його проводять зі спеціальним кремом або олією для обличчя. Процедура займає близько півгодини. І несе в собі величезну користь для шкіри обличчя та всього організму загалом.

Своєю розслаблюючою дією, масаж заспокоює психоемоційний стан клієнта. На обличчі знаходиться безліч точок, які пов’язані з роботою внутрішніх органів та систем, масажування цих областей покращує роботу всього тіла.

Для правильного виконання майстру необхідно знати, де проходять масажні лінії, контролювати силу дії. Основні дії цього виду масажу розтирання, розминання, погладжування шкіри обличчя.

Результат класичного масажу:

Пластичний

Такий вид масажу називають альтернативою хірургічній підтяжці або ін’єкціям, що омолоджують. Він здатний ефективно підтягнути овал, повернути йому гарні вигини та пружність.

Процедуру здатний виконати фахівець високого рівня, оскільки відбувається глибинна дія на шкіру, що запускає її регенерацію. Внаслідок цього нормалізується секреція сальних залоз, пропадає жирний блиск, пігментація, розгладжуються зморшки та глибокі мімічні заломи, м’язові спазми.

Наш салон b-hub створив безпечні та комфортні умови для проведення пластичного масажу обличчя за приємними цінами, професійними косметологами.

У процесі використовують такі дії: погладжування, глибоке розминання, рухи, що вібрують, легке биття.

Масаж обличчя в домашніх умовах

Багато хто виконує масаж обличчя в домашніх умовах як щоденну процедуру, або як сезонний догляд. Така процедура теж корисна для вашого обличчя, але вона не вирішує тих завдань і не досягає тих результатів, які може досягти професійний масаж обличчя в салоні краси.

Косметолог виконує близько сотні різних маніпуляцій упродовж сеансу, підбираючи їх індивідуально для вас.

При виконанні глибинного масажу потрібно пам’ятати про лімфатичну систему, дуже важливо не порушити її, а навпаки, допомогти лімфі циркулювати.

Якщо ви все-таки вирішили виконувати такий догляд удома, то це повинні бути безпечні базові дії, які не можуть нашкодити вашій шкірі.

Відгуки наших клієнтів

Салон у Софіївській Борщагівці b-hub готовий запропонувати вирішення різноманітних естетичних проблем професійними масажами.

У розділі Косметологія клієнти можуть залишити відгуки про масаж обличчя, із зазначенням ціни за повний курс, призначений косметологом. Це допомагає новим клієнтом під час вибору процедури.

Скільки це коштує?

Детальні ціни на масажі вказані в прайсі в розділі Косметологія .

Перед вибором процедури рекомендуємо проконсультуватися з нашими косметологами.

Для запису на масаж обличчя дзвоніть за телефонами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Або натисніть активну кнопку.

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.