b-hub.com.ua

Курси

Курс по макіяжу
«Сам собі візажист»

Бажаєте змінити своє життя? Отримати нову професію та стати професіоналом? Чи просто захоплені макіяжем і хочете втілити свої мрії в реальність? Якщо так, то ви у потрібному місці!

Фото вечірнього макіяжу в Софіївській Борщагівці
ГоловнаКурсиКурс по макіяжу «Сам собі візажист»

Сам собі візажист – це унікальне навчання, в ході якого ви дізнаєтесь як швидко та безпомилково зробити макіяждля будь-якого випадку.

Разом з нами ви увійдете у світ макіяжу і побачите на власні очі, що це таке. Дізнаєтеся, як зробити колір обличчя рівним і сяючим, як приховати темні кола під очима, підкреслити переваги та омолодити себе за допомогою візажу. Ваше майбутнє починається зараз, давайте проживемо цю пригоду разом!

Програма курсу

Курси макіяжу – захоплюючий світ, який ніщо і ніхто не може обмежити. Це, мабуть, найцікавіша подорож, яку ви можете здійснити.

Під час курсу ви отримаєте можливість познайомитися з новою професією, успішно застосовуючи її у своєму особистому та професійному житті. Вам гарантовані цінні знання та комфортна атмосфера.

Сам собі візажист – це чудові знання про форми обличчя, техніки моделювання очей, кольоротипи портрета. Ви дізнаєтесь скільки коштує макіяж та скільки заробляє візажист.

На фото результат роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці
На фото результат роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці

Що включає навчання:

На фото процес роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці

1 урок

Як зробити повсякденний макіяж.

Розбираємо косметичку, підбираємо косметику під ваш тип шкіри. Вчимось правильно наносити базу, тон. Навчаємось робити скульптинг обличчя, наносити хайлайтер, оформляти брови, надавати свіжості обличчю.

На фото процес роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці

2 урок

Як зробити вечірній макіяж.

Робимо те саме, що на першому уроці + вчимося робити розтушовування тіней, правильно наносити тіні, виділяти очі і клеїти вії.

На фото процес роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці

3 урок

Навчимося робити голлівудський макіяж, а саме: стрілку та червоні губи.

Повторюємо тон обличчя + вчимося малювати стрілку та червоні губи.

На фото процес роботи навчальних курсів з макіяжу у Софіївській Борщагівці

4 урок

Макіяж за вашим бажанням.

Робимо макіяж на вибір або вдосконалимо якийсь із попередніх уроків.

Немає жодного секрету у виконанні макіяжа. Знання своєї особи, певні правила та потрібні інструменти. Ось і вся філософія!

Скільки коштує навчання макіяжу та як довго триває?

Тривалість одного уроку близько 2,5 год.

Ціна на курс візажу складає 4000 грн.

На урок ви можете взяти зошит або блокнот, ручку, свою косметику та інструменти макіяжа.

Якщо хочете попрактикуватися та вивчити макіяж, який ви бачили в журналі чи інтернеті, з цим не буде проблем. Четвертий урок дасть вам таку можливість.

Вартість навчання курсів візаж залежить в основному від типу навчання, вартості косметики, яку використовують під час практики.

На кого розраховано навчання?

Курс макіяжу призначений для кожного, хто відчуває необхідність набути навички у галузі візажу або догляду за особою. Тут немає значення, чи фарбуєтеся ви щодня або у вас взагалі немає декоративної косметики в косметичці.

Вік не має жодного значення. 18, 25, 40 або 70 років – навчання макіяжу призначено для кожної жінки, незалежно від віку та кольору обличчя. Вам абсолютно не потрібно жодних навичок візажиста.

Насправді нам потрібне лише ваше бажання вчитися. А у вас з’явиться можливість здобути знання та добре провести час у приємній атмосфері.

На фото косметика для навчальних курсів з макіяжу в Софіївській Борщагівці

Ласкаво просимо на курс до салону краси b-hub

Своїм учням ми забезпечуємо найкращі умови та можливості для отримання нових знань та вмінь.

Професійний курс візаж призначений для людей, захоплених косметикою, які хочуть навчитися виконувати ідеальний make-up на всі випадки життя.

Навчанняпроводиться з нуля. У ньому можуть взяти участь як новачки, так і візажисти, які бажають удосконалити свої навички.

Щоб зареєструватись на курс ”Сам собі виіажист” і дізнатисьскільки вчитись на візажиста, просто зв’яжіться з нами за телефоном вказаним нище.

Салон краси розташований вСофіївській Борщагівціна пр-ті Героїв Небесної Сотні, 26/9, ЖК «Софіївська Сфера».

Зробіть перший крок до покращення своїх вмінь у сфері макіяжу.

Для запису на курс з макіяжу дзвоніть за телефонами:

050 170 30 04

089 547 03 49

Будемо раді вас бачити у наших соціальних мережах Facebook, Instagram.